​​​​​​​

Residence Kroftova

Dovolte, abychom Vám představili náš nejnovější projekt Residence Kroftova, který je koncipován tak, aby zvedal svým moderním pojetím architektonickou hodnotu lokality. Při stavbě Residence Kroftova byl kladen velký důraz na kvalitu použitých materiálů, které jsou využívány především z českých zdrojů. 

Residence Kroftova se nachází v žádané lokalitě v samém centru Prahy na rohu ulic Holečkova a Kroftova. Díky bezprostřední blízkosti Petřínských zahrad je z domu naprosto unikátní výhled. Uvnitř domu je společný vnitroblok, který je soukromou oázou klidu pro obyvatelé. Velkou výhodou je také dostupnost centra a památek, jako jsou Letohrádek Kinských, Petřínská rozhledna, Štefánikova hvězdárna či nákupní centrum Nový Smíchov, také Francouzské lyceum v Drtinově ulici je vzdálené jen 5 minut chůze. Možností k trávení volného času procházkami je také nedaleká Kampa a Střelecký ostrov. Tramvajová zastávka Švandovo divadlo je vzdálena 2 minuty chůze a v docházkové vzdálenosti je také stanice metra Anděl. 

V domě se nachází 10 nadstandartně vybavených nájemních bytů a čtyři nebytové prostory. Díky vysoce kvalitním oknům s trojskly je zajištěna dokonalá izolace proti hluku a teplotním výkyvům. Všechny jednotky jsou vybaveny klimatizačními jednotkami a větrání je zajištěno rekuperací. K dispozici jsou dvě patra podzemních garáží s 18 parkovacími místy dostupnými autovýtahem. Jsme Pet Friendly a proto je v suterénu domu umístěna koupelna pro psí mazlíčky, aby si cestou z procházky mohli umýt tlapky. Ve vedlejším domě, do kterého se dá dostat přes vnitroblok, je pro nájemníky umístěno fitnesscentrum kde naleznou posilovací stroje, orbitrek, dvě sauny a whirlpool.