VENTURA, spol. s r.o.


Činžovní domy

Činžovní dům Lidická

Přijměte pozvání do našeho secesního činžovního domu z počátku 20. století, který se nachází na dopravně dobře dostupném místě, v těsné blízkosti metra Anděl. V tomto velmi dobře udržovaném domě s výtahem si pro Vaši podnikatelskou činnost můžete pronajmout kancelářské prostory umístěné v 1. patře, nebo se usadit v komfortně zařízených bytech. Podkroví objektu se pyšní dvěma zařízenými a kompletně klimatizovanými stometrovými byty s vnitřní dispozicí 3 + 1, které Vás budou vítat s otevřenou náručí.

Činžovní dům Štefánikova

Zrekonstruovaný dům, původně postavený roku 1868 Františkem Václavíkem podle plánů Karla Hartiga (pozdějšího budovatele Žižkova), nabízí nadstandardní bydlení i kancelářské prostory v centru Prahy. Může se pyšnit svou jedinečnou polohou v blízkosti náměstí Kinských, přímo naproti Justičnímu paláci a v docházkové vzdálenosti do centra města. Hned proti němu se lze kochat krásami Kinského zahrady o rozloze 17 hektarů, která spojuje oblast Anděla s Petřínským vrchem odděleným Hladovou zdí. V blízkosti se kromě toho nacházejí i proslulé památky, jako je Letohrádek Kinských, Petřínská rozhledna či Štefánikova hvězdárna a také Francouzské lyceum v Drtinově ulici, vzdálené 5 minut chůze.
Dům disponující výtahem uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Komfortně zařízené byty s prostornými obývacími pokoji a s kompletně zařízenými designovými kuchyňskými linkami s vestavěnými spotřebiči jsou vhodné pro dlouhodobé pronájmy i pro rodiny s dětmi. Nájemníci domu si mohou dopřávat výhody fitcentra s posilovnou, saunou a whirlpoolem.

Činžovní dům Kroftova 18

Nově zrekonstruovaný činžovní dům s výtahem stojí na neodolatelném místě naproti Kinského zahradě rozprostírající se na ploše 17 hektarů spojujících oblast Anděla s Petřínským vrchem, v docházkové vzdálenosti do centra města. V blízkosti tohoto objektu se také nacházejí často vyhledávané památky jako je Letohrádek Kinských, Petřínská rozhledna či Štefánikova hvězdárna a Francouzské lyceum v Drtinově ulici, vzdálené 5 minut chůze.
Našim klientům v tomto jedinečném domě nabízíme: krásný byt 2 + k.k. o rozloze 60m2 (v přízemí), nově zrekonstruovaný byt 3 + k.k. o rozloze 95m2 (1.patro), plně zařízený byt s dispozicí 3 + k.k. o rozloze 84m2 (1. patro), luxusní byt vhodný pro velkou rodinu 5 + k.k. o výměře 181 m2 (2. patro), luxusní byt se saunou s dispozicí 5 + k.k. o výměře 181 m2 (2. patro) a rozlehlý byt 4 + k.k. o velikosti 208 m2 s vlastní venkovní terasou.